Вивезення побутового сміття

«Шановні Абоненти

«Шановні Абоненти

ТОВ «ОО «Міжріччя-Сервіс» надає послуги із вивезення побутового сміття.

Для Вашої зручності, ми підготували відповіді на питання, які ставляться з цього приводу найчастіше:

 

 

Я хочу щоб у мене вивозили побутове сміття. Які мої дії?

Вперше замовити послугу необхідно за телефоном 068 507 54 84, або написати нам на m-service@pochtamp.kiev.ua про те, що Вам потрібна така послуга, ми підготуємо необхідні документи та організуємо надання послуги.

Якщо раніше Ви користувались послугою з вивезення сміття, Вам також необхідно звернутись до нас для оформлення необхідних документів.

 

Скільки коштує така послуга? Як мені її оплатити?

Вартість послуги складається з двох частин:

Щомісячно оплачується послуга «організація вивезення побутового сміття»=20,00 грн/місяць (в т.ч. коефіцієнт 5,3%) + додатково оплачується послуга «організація збирання пакетів», відповідно до кількості послуг, яка Вам необхідна  (одна послуга =21,63 грн, без врахування коефіцієнту 5,3%).

В послугу «організація збирання пакетів» входить збирання одного спеціального поліетиленового пакета з логотипом Міжріччя за адресою Вашого домоволодіння. Розмір пакета 700*1100*0,05.

Послуга організація збирання пакетів надається після оплати рахунку від Товариства. Вперше для замовлення такого рахунку необхідно звернутись за телефоном 068 507 54 84, повторне замовлення такої послуги здійснюється за телефоном 068 507 54 84).

 

Як часто вивозиться сміття?

Сміття вивозиться двічі на тиждень, по понеділках та п’ятницях, з (з 08:00 до 17:00).

Важливо: збираються виключно пакети із логотипом Міжріччя. Виставляти пакети  зі сміттям необхідно поблизу власної земельної ділянки до 08:00 години ранку.

 

Чи вивозите Ви будівельне сміття, побутову техніку, великогабаритні речі, сміття, що потребує спеціального режиму утилізації, тощо?

Ні, таке сміття ми не вивозимо. Для вивезення такого сміття Вам необхідно звернутись до спеціалізованих організацій.